Fólie

PVC Fólie
Potravinárska fólia vyrobená z materiálu PVC je určená na balenie potravín, predovšetkým na odložné misky z expandovaného polystyrénu. Pre ručné balenie sa používajú jednoduché baliace stroje rady KA-06.

Rozmery: šírka 200 – 500 mm, návin 1500 m, hrúbka 11 – 16 mik.


 

PE Fólie
Jedná sa o strečové fólie fixačné, zmršťovacie fólie, nešmykľavé fólie, zdrsnené fólie, klzké, fólie, farebné fólie a fólie z granulátu.
Prevedenie: F – fólia plochá, PH – polohadice a H – hadice.

Rozmery: štandardná šírka F,PH,H – 1.jakost: 100 – 2100 mm. Štandardná šírka F,PH,H – z recyklátu: 200 – 2100 mm. Šírka hadice s bočnými skladmi – max do obvodu 5000 mm. Štandardná hrúbka čistého mat.: 30 – 200 my. Štandardná hrúbka recykl mat.: 60 – 200 my.


PP Fólie
Jedná sa o trojvrstvové fólie zložené z homopolymérového jadra a z dvoch kopolymérových vrstiev. Obojstranne teplom zvarovateľné. Vhodné k plnoautomatizovanému baleniu na výkonných automatoch (VFFS, HFFS). Vyhovuje hygienickým požiadavkám pre priamy styk s potravinami. Balenie rôznych druhov potravinárskych výrobkov tuhej konzistencie, pekárskeho pečiva, jemného pečiva, cestovín, cukroviniek, suchých plodov, chipsov, ryže, čajov, textilných výrobkov, výrobkov osobnej hygieny a drobných nepotravinárskych výrobkov.